Дизельні генератори 120 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS165-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP6D152E200двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 120кВт 150кВА |
| Максимальна потужність | 132кВт 165кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS165-WX
Дизельний генератор WS165-RS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 6105IZLDдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 120кВт 150кВА |
| Максимальна потужність | 132кВт 165кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS165-RS
Дизельний генератор WS165-PS відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1106A-70TAG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 120кВт 150кВА |
| Максимальна потужність | 132кВт 165кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS165-PS
Дизельний генератор WS165-IME-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67TM3A (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 120кВт 150кВА |
| Максимальна потужність | 132кВт 165кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS165-IME-E
Дизельний генератор WS165-IME відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67TM4 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 120кВт 150кВА |
| Максимальна потужність | 132кВт 165кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS165-IME
За вашим запитом наведені дизель генератори 120 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 120 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 120 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 120 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS170-VSO-E відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD731GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 122кВт 153кВА |
| Максимальна потужність | 134кВт 168кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS170-VSO-E
Дизельний генератор WS170-CME відкритий кожух
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель 6BTAA5,9G7двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 124кВт 155кВА |
| Максимальна потужність | 136кВт 170кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS170-CME
Дизельний генератор WS175-IS відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67 TM4двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 140кВт 175кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS175-IS
Дизельний генератор WS175-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67TM3A (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 140кВт 176кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS175-IM-E
Дизельний генератор WS175-IM відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67TM4 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 140кВт 176кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS175-IM
Дизельний генератор WS170-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF6M 1013ECдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 137кВт 172кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS170-DZS


























