Дизельні генератори 364 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS500-PS-E відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 2506C-E15TAG1двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 364кВт 455кВА |
| Максимальна потужність | 400кВт 500кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-PS-E
Дизельний генератор WS500-CME відкритий кожух
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель QSX15G6двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 364кВт 455кВА |
| Максимальна потужність | 400кВт 500кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-CME
За вашим запитом наведені дизель генератори 364 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 364 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 364 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 364 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS500-YE відкритий кожух
| Двигун | Yuchai ![]() |
|---|---|
Модель YC6T600L-D22двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-YE
Дизельний генератор WS500-WMT відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель 6M26D447E200двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-WMT
Дизельний генератор WS500-VSO-E відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD1345GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-VSO-E
Дизельний генератор WS500-VM відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD1345GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-VM
Дизельний генератор WS500-SSO відкритий кожух
| Двигун | Scania ![]() |
|---|---|
Модель DC1372A 02-13двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-SSO
Дизельний генератор WS500-PM-E відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 2506C-E15TAG1двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-PM-E
Дизельний генератор WS500-IM відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель C13 TE6 (E)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-IM
Дизельний генератор WS500-DSO відкритий кожух
| Двигун | Doosan ![]() |
|---|---|
Модель DP158LCдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-DSO
Дизельний генератор WS500-DM відкритий кожух
| Двигун | Doosan ![]() |
|---|---|
Модель DP 158 LCдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 450кВА |
| Максимальна потужність | 396кВт 495кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-DM
Дизельний генератор WS500-VS відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD1345GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 360кВт 451кВА |
| Максимальна потужність | 400кВт 501кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS500-VS
Дизельний генератор WS510-DS (TR) відкритий кожух
| Двигун | Doosan ![]() |
|---|---|
Модель DP158LCдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 368кВт 460кВА |
| Максимальна потужність | 408кВт 510кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS510-DS (TR)
Дизельний генератор WS510-DS (IT) відкритий кожух
| Двигун | Doosan ![]() |
|---|---|
Модель DP 158 LCдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 368кВт 460кВА |
| Максимальна потужність | 408кВт 510кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS510-DS (IT)



























