Дизельні генератори 31 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS45-CS відкритий кожух
| Двигун | Cummins (КНР) ![]() |
|---|---|
Модель 4BT3,9G2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 31кВт 38кВА |
| Максимальна потужність | 34кВт 42кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-CS
За вашим запитом наведені дизель генератори 31 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 31 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 31 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 31 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS40-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP4.3D38E2 двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 30кВт 37кВА |
| Максимальна потужність | 33кВт 41кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS40-WX
Дизельний генератор WS40-RS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 4102Dдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 30кВт 38кВА |
| Максимальна потужність | 33кВт 41кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS40-RS
Дизельний генератор WS45-PS-O відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1103A-33TG1двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 32кВт 40кВА |
| Максимальна потужність | 36кВт 45кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-PS-O
Дизельний генератор WS45-PS відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1103A-33TG1двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 32кВт 40кВА |
| Максимальна потужність | 36кВт 45кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-PS
Дизельний генератор WS45-MSO відкритий кожух
| Двигун | Mitsubishi ![]() |
|---|---|
Модель S4S-DT61SDдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 32кВт 40кВА |
| Максимальна потужність | 35кВт 44кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-MSO
Дизельний генератор WS45-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель F32SM1A (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 32кВт 40кВА |
| Максимальна потужність | 35кВт 44кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-IM-E
Дизельний генератор WS45-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF4M 2011двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 32кВт 40кВА |
| Максимальна потужність | 35кВт 44кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-DZS
Дизельний генератор WS45-KLZ відкритий кожух
| Двигун | Kohler ![]() |
|---|---|
Модель KDI 2504 TM-40 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 33кВт 42кВА |
| Максимальна потужність | 36кВт 46кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-KLZ



























