Дизельні генератори 200 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS275-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP10D264E200двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-WX
Дизельний генератор WS275-VSO-E відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD734GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-VSO-E
Дизельний генератор WS275-VS відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD734GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-VS
Дизельний генератор WS275-SSO відкритий кожух
| Двигун | Scania ![]() |
|---|---|
Модель DC0972A 02-12двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-SSO
Дизельний генератор WS275-QS відкритий кожух
| Двигун | Qianneng ![]() |
|---|---|
Модель QN9H245двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-QS
Дизельний генератор WS275-PS відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1506AE88TAG3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-PS
Дизельний генератор WS275-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель C87 TE1D (E)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-IM-E
Дизельний генератор WS275-IM відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель C87 TE3 (E)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-IM
Дизельний генератор WS275-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель TCD2013LO64Vдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-DZS
Дизельний генератор WS275-DSO відкритий кожух
| Двигун | Doosan ![]() |
|---|---|
Модель P126TIдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-DSO
Дизельний генератор WS275-DS відкритий кожух
| Двигун | Doosan ![]() |
|---|---|
Модель P126TI-IIдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-DS
Дизельний генератор WS275-CS відкритий кожух
| Двигун | Cummins (КНР) ![]() |
|---|---|
Модель 6LTAA8.9G2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-CS
За вашим запитом наведені дизель генератори 200 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 200 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 200 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 200 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS250-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP10D238E200 двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 180кВт 225кВА |
| Максимальна потужність | 198кВт 247кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS250-WX
Дизельний генератор WS250-QS відкритий кожух
| Двигун | Qianneng ![]() |
|---|---|
Модель QN8H217двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 180кВт 225кВА |
| Максимальна потужність | 198кВт 247кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS250-QS
Дизельний генератор WS305-KWS відкритий кожух
| Двигун | Kawo ![]() |
|---|---|
Модель K12G351Dдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Максимальна потужність | 242кВт 302кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS305-KWS
Дизельний генератор WS300-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель C87 TE1D (E)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Максимальна потужність | 240кВт 300кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS300-IM-E






























