Дизельные генераторы с двигателем Deutz
Вибрати дизельний генератор за
Дизельний генератор WS21-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель F3M 2011двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 21кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS21-DZS
Дизельний генератор WS33-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель F4M 2011двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 24кВт 30кВА |
| Максимальна потужність | 26кВт 33кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS33-DZS
Дизельний генератор WS45-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF4M 2011двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 32кВт 40кВА |
| Максимальна потужність | 35кВт 44кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS45-DZS
Дизельний генератор WS60-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF4M 2011Cдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 48кВт 60кВА |
| Максимальна потужність | 49кВт 62кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS60-DZS
Дизельний генератор WS110-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF4M 1013ECдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-DZS
Дизельний генератор WS135-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF4M 1013FCдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 104кВт 130кВА |
| Максимальна потужність | 109кВт 137кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS135-DZS
Дизельний генератор WS170-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF6M 1013ECдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 137кВт 172кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS170-DZS
Дизельний генератор WS190-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF6M 1013FCG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 144кВт 180кВА |
| Максимальна потужність | 151кВт 189кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS190-DZS
Дизельний генератор WS220-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF6M 1013FCG3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 160кВт 200кВА |
| Максимальна потужність | 176кВт 220кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS220-DZS
Дизельний генератор WS275-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель TCD2013LO64Vдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 200кВт 250кВА |
| Максимальна потужність | 220кВт 275кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS275-DZS
Швидкий вибір за потужністю:
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).


