Дизельні генератори 96 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS130-IS відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N45 TM3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 96кВт 120кВА |
| Максимальна потужність | 104кВт 130кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS130-IS
Дизельний генератор WS130-IM відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N45TM3 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 96кВт 120кВА |
| Максимальна потужність | 105кВт 132кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS130-IM
За вашим запитом наведені дизель генератори 96 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 96 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 96 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 96 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS140-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP6D132E200 двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 100кВт 125кВА |
| Максимальна потужність | 110кВт 137кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS140-WX
Дизельний генератор WS140-RS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 6105AZLDдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 100кВт 125кВА |
| Максимальна потужність | 110кВт 137кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS140-RS
Дизельний генератор WS140-IM відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67SM1 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 100кВт 125кВА |
| Максимальна потужність | 110кВт 137кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS140-IM
























