Дизельні генератори 144 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS200-CS відкритий кожух
| Двигун | Cummins (КНР) ![]() |
|---|---|
Модель 6CTA8.3G2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 144кВт 180кВА |
| Максимальна потужність | 160кВт 200кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS200-CS
Дизельний генератор WS195-PS відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1106A-70TAG3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 144кВт 180кВА |
| Максимальна потужність | 155кВт 194кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS195-PS
Дизельний генератор WS190-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF6M 1013FCG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 144кВт 180кВА |
| Максимальна потужність | 151кВт 189кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS190-DZS
За вашим запитом наведені дизель генератори 144 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 144 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 144 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 144 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS200-VSO-E відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD732GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 145кВт 182кВА |
| Максимальна потужність | 160кВт 200кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS200-VSO-E



























