Дизельні генератори
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS200-CS відкритий кожух
| Двигун | Cummins (КНР) ![]() |
|---|---|
Модель 6CTA8.3G2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 144кВт 180кВА |
| Максимальна потужність | 160кВт 200кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS200-CS
Дизельний генератор WS195-PS відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1106A-70TAG3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 144кВт 180кВА |
| Максимальна потужність | 155кВт 194кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS195-PS
Дизельний генератор WS190-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF6M 1013FCG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 144кВт 180кВА |
| Максимальна потужність | 151кВт 189кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS190-DZS
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).




