Дизельні генератори 80 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS110-RS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 6105AZLDдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-RS
Дизельний генератор WS110-PS-E-O відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1104C-44TAG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-PS-E-O
Дизельний генератор WS110-PS-E відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1104C-44TAG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-PS-E
Дизельний генератор WS110-IS відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N45 TM2Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-IS
Дизельний генератор WS110-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N45TM2A (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-IM-E
Дизельний генератор WS110-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF4M 1013ECдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-DZS
Дизельний генератор WS110-CS відкритий кожух
| Двигун | Cummins (КНР) ![]() |
|---|---|
Модель 6BT5.9G2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-CS
Дизельний генератор WS110-CME відкритий кожух
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель 6BTA5.9G5двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 100кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-CME
Дизельний генератор WS110-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP4D100E200 двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 80кВт 110кВА |
| Максимальна потужність | 88кВт 110кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS110-WX
За вашим запитом наведені дизель генератори 80 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 80 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 80 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 80 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS105-RS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 6105ZDдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 75кВт 94кВА |
| Максимальна потужність | 82кВт 103кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS105-RS


























