Дизельні генератори 900 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS1250-WX відкритий на шасси
| Двигун | Wudong ![]() |
|---|---|
Модель WD360TAD100двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 900кВт 1125кВА |
| Максимальна потужність | 1000кВт 1250кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1250-WX
Дизельний генератор WS1240-WMT відкритий на шасси
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель 12M33D1108E200двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 900кВт 1125кВА |
| Максимальна потужність | 990кВт 1237кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1240-WMT
Дизельний генератор WS1240-QS відкритий на шасси
| Двигун | Qianneng ![]() |
|---|---|
Модель QN32H1280двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 900кВт 1125кВА |
| Максимальна потужність | 990кВт 1237кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1240-QS
Дизельний генератор MGS1000B 5S/P-7PC відкритий на шасси
| Двигун | Mitsubishi ![]() |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Номінальна потужність | 900кВт 1125кВА |
| Максимальна потужність | 1000кВт 1250кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор MGS1000B 5S/P-7PC
За вашим запитом наведені дизель генератори 900 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 900 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 900 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 900 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS1250-PS відкритий на шасси
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 4008-30TAG3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 904кВт 1130кВА |
| Максимальна потужність | 1000кВт 1250кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1250-PS



























