Дизельні генератори 480 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS660-SSO відкритий кожух
| Двигун | Scania ![]() |
|---|---|
Модель DC1678A 02-41двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 480кВт 600кВА |
| Максимальна потужність | 528кВт 660кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS660-SSO
Дизельний генератор WS660-PS-E відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 2806C-E18TAG1Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 480кВт 600кВА |
| Максимальна потужність | 528кВт 660кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS660-PS-E
Дизельний генератор WS660-PME-E відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 2806C-E18TAG1Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 480кВт 600кВА |
| Максимальна потужність | 528кВт 660кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS660-PME-E
Дизельний генератор WS660-IS відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель CR16TE1Wдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 480кВт 600кВА |
| Максимальна потужність | 528кВт 660кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS660-IS
Дизельний генератор WS660-IME відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель CR16TE1Wдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 480кВт 600кВА |
| Максимальна потужність | 528кВт 660кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS660-IME
За вашим запитом наведені дизель генератори 480 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 480 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 480 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 480 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS650-VSO-E відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD1642GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 475кВт 594кВА |
| Максимальна потужність | 523кВт 654кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS650-VSO-E


























