Дизельні генератори 704 кВт
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS970-MME відкритий на шасси
| Двигун | Mitsubishi ![]() |
|---|---|
Модель S12A2-PTA2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 704кВт 880кВА |
| Максимальна потужність | 774кВт 968кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS970-MME
За вашим запитом наведені дизель генератори 704 кВт. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 704 кВт , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 704 кВт, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 704 кВт. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.
Вам також можуть підійти
Дизельний генератор WS960-QS відкритий на шасси
| Двигун | Qianneng ![]() |
|---|---|
Модель QN28H884двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 700кВт 875кВА |
| Максимальна потужність | 770кВт 962кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS960-QS
Дизельний генератор MGS0900B 5S/P-H6J відкритий на шасси
| Двигун | Mitsubishi ![]() |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Номінальна потужність | 708кВт 885кВА |
| Максимальна потужність | 800кВт 1000кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор MGS0900B 5S/P-H6J

























