Дизельні генератори 1500 кВА
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS1650-YE відкритий на шасси
| Двигун | Yuchai ![]() |
|---|---|
Модель YC12VC2070L-D20двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 1200кВт 1500кВА |
| Максимальна потужність | 1320кВт 1650кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1650-YE
Дизельний генератор WS1650-TS відкритий на шасси
| Двигун | TC ![]() |
|---|---|
Модель TCR1200двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 1200кВт 1500кВА |
| Максимальна потужність | 1320кВт 1650кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1650-TS
Дизельний генератор WS1650-SMX відкритий на шасси
| Двигун | Shanghai Mitsubishi ![]() |
|---|---|
Модель S12R-PTAA2-Cдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 1200кВт 1500кВА |
| Максимальна потужність | 1320кВт 1650кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1650-SMX
Дизельний генератор WS1680-C(K)S (TR) відкритий на шасси
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель KTA50-G8двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 1200кВт 1500кВА |
| Максимальна потужність | 1340кВт 1675кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1680-C(K)S (TR)
Дизельний генератор WS1650-MME (IT) відкритий на шасси
| Двигун | Mitsubishi ![]() |
|---|---|
Модель S12R-PTAA2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 1200кВт 1500кВА |
| Максимальна потужність | 1320кВт 1650кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS1650-MME (IT)
За вашим запитом наведені дизель генератори 1500 кВА. Широкий вибір доступних варіантів дозволяє вам підібрати найбільш підходяще вашій задачі і бюджету рішення. Двигуни Perkins і Cummins (Великобританія), Iveco (Італія), Doosan (Ю. Корея), Volvo і Scania (Швеція), Yuchai (КНР), Ricardo (Китай) забезпечать надійну роботу Вашого генератора в будь – яких умовах-будь то експлуатація в якості резервного дизельного генератора 1500 кВА , або робота в якості основного джерела електропостачання. Дизельна електростанція (дес) 1500 кВА, ціна якого в залежності від двигуна може відрізнятися в рази, вимагає ретельного аналізу технічних параметрів і зваженого рішення на підставі інших факторів (ціна, доступність запчастин, гарантійний термін, вимоги до технічного персоналу). Зв'яжіться з нашими фахівцями, щоб прискорити вибір найбільш підходящої дизельної генераторної установки (ДГУ). Ми надішлемо вам пропозиції з дизельними агрегатами (АД) 1500 кВА. різних виробників і повідомимо їх відмінні риси.



























