Дизельні генератори
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS175-IS відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67 TM4двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 140кВт 175кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS175-IS
Дизельний генератор WS175-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67TM3A (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 140кВт 176кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS175-IM-E
Дизельний генератор WS175-IM відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N67TM4 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 140кВт 176кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS175-IM
Дизельний генератор WS170-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF6M 1013ECдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 128кВт 160кВА |
| Максимальна потужність | 137кВт 172кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS170-DZS
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).



