Дизельні генератори
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS22-FS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 4DW91-29DGдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17.6кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-FS
Дизельний генератор WS22-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP2.5D22E2 двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-WX
Дизельний генератор WS22-RS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 495Dдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-RS
Дизельний генератор WS22-PS-O відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 404A-22G1двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-PS-O
Дизельний генератор WS22-PS відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 404A-22G1двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-PS
Дизельний генератор WS22-PLZ-E відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 404A-22G1 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-PLZ-E
Дизельний генератор WS22-MSO-E відкритий кожух
| Двигун | Mitsubishi ![]() |
|---|---|
Модель S4Q2-Z361SDдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-MSO-E
Дизельний генератор WS22-KLZ-E відкритий кожух
| Двигун | Kohler ![]() |
|---|---|
Модель KDI 1903 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 22кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS22-KLZ-E
Дизельний генератор WS21-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель F3M 2011двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 16кВт 20кВА |
| Максимальна потужність | 17кВт 21кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS21-DZS
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).







