Дизельні генератори
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS28-WX відкритий кожух
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель WP3.9D33E2 двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 20кВт 25кВА |
| Максимальна потужність | 22кВт 27кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS28-WX
Дизельний генератор WS28-RS відкритий кожух
| Двигун | Ricardo ![]() |
|---|---|
Модель 495Dдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 20кВт 25кВА |
| Максимальна потужність | 22кВт 27кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS28-RS
Дизельний генератор WS29-KLZ-E відкритий кожух
| Двигун | Kohler ![]() |
|---|---|
Модель KDI2504 (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 20кВт 26кВА |
| Максимальна потужність | 22кВт 28кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS29-KLZ-E
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).




