Дизельні генератори
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS400-PS-E відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 2206C-E13TAG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 280кВт 350кВА |
| Максимальна потужність | 320кВт 400кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS400-PS-E
Дизельний генератор WS385-VSO-E відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD1342GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 280кВт 350кВА |
| Максимальна потужність | 308кВт 385кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS385-VSO-E
Дизельний генератор WS385-VS відкритий кожух
| Двигун | Volvo ![]() |
|---|---|
Модель TAD1342GEдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 280кВт 350кВА |
| Максимальна потужність | 309кВт 387кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS385-VS
Дизельний генератор WS385-IS відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель C13 TE2Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 280кВт 350кВА |
| Максимальна потужність | 308кВт 385кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS385-IS
Дизельний генератор WS385-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель C13 TE2A (E)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 280кВт 350кВА |
| Максимальна потужність | 308кВт 385кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS385-IM-E
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).




