Дизельні генератори
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS65-PS-O відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1103A-33TG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 48кВт 60кВА |
| Максимальна потужність | 50кВт 63кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS65-PS-O
Дизельний генератор WS65-PS відкритий кожух
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 1103A-33TG2двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 48кВт 60кВА |
| Максимальна потужність | 50кВт 63кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS65-PS
Дизельний генератор WS65-IS відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N45 SM1Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 48кВт 60кВА |
| Максимальна потужність | 50кВт 63кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS65-IS
Дизельний генератор WS65-IM-E відкритий кожух
| Двигун | Iveco ![]() |
|---|---|
Модель N45SM1A (M)двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 48кВт 60кВА |
| Максимальна потужність | 52кВт 66кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS65-IM-E
Дизельний генератор WS65-CME відкритий кожух
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель S3.8G7двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 48кВт 60кВА |
| Максимальна потужність | 52кВт 66кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS65-CME
Дизельний генератор WS60-DZS відкритий кожух
| Двигун | Deutz ![]() |
|---|---|
Модель BF4M 2011Cдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 48кВт 60кВА |
| Максимальна потужність | 49кВт 62кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS60-DZS
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).





