Дизельні генератори
Вибрати дизельний генератор за
Швидкий вибір за потужністю:
Дизельний генератор WS900-PM відкритий на шасси
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 4006-23TAG3Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 720кВт 900кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS900-PM
Дизельний генератор WS880-WMT відкритий на шасси
| Двигун | Weichai ![]() |
|---|---|
Модель 12M26D792E200двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 704кВт 880кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS880-WMT
Дизельний генератор WS880-QS відкритий на шасси
| Двигун | Qianneng ![]() |
|---|---|
Модель QN28H843двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 704кВт 880кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS880-QS
Дизельний генератор WS880-PM відкритий на шасси
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 4006-23TAG3Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 704кВт 880кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS880-PM
Дизельний генератор WS880-MME відкритий на шасси
| Двигун | Mitsubishi ![]() |
|---|---|
Модель S12A2-PTAдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 704кВт 880кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS880-MME
Дизельний генератор WS880-CME відкритий на шасси
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель QSK23G3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 704кВт 880кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS880-CME
Дизельний генератор WS880-CM відкритий на шасси
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель QSK23-G3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 704кВт 880кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS880-CM
Дизельний генератор WS870-CM відкритий на шасси
| Двигун | Cummins ![]() |
|---|---|
Модель QSK23-G3двигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 699кВт 874кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS870-CM
Дизельний генератор WS860-PS відкритий на шасси
| Двигун | Perkins ![]() |
|---|---|
Модель 4006-23TAG3Aдвигуна |
|
| Виробник | WattStream |
| Номінальна потужність | 640кВт 800кВА |
| Максимальна потужність | 688кВт 860кВА |
| Напруга | 380 В |
| Тип | Дизельний генератор |
|---|
Дизельний генератор WS860-PS
Варіанти виконання
Дизельні електростанції відкритого виконання
Встановлюються у приміщеннях при виконанні вимог до мікроклімату, системи вентиляції, фундаменту. Є найдоступнішими за ціною, що не вимагають складного ТО.
Дизельні генератори в захисному кожусі
Пристрої в погодо- та шумозахисному кожусі можуть встановлюватись у приміщеннях або на вулиці. Металевий кожух знижує рівень шуму, оберігає двигун ДГУ та інші вузли від опадів, перепадів температур.
Пересувні дизельні електростанції
Мобільність забезпечується шляхом встановлення електростанцій у кожусі або контейнері на один з типів причепа, що найбільше відповідає умовам застосування електростанції (дороги загального користування / перетята місцевість).






